Ocieplanie domu pianką poliuretanową

Ulica: Spadzista 17/1

Kod Pocztowy: 26-600

Miasto: Radom

Telefon: 605-545-557693-438-263

e-mail: kontakt@pianaizolacja.pl

Adres Strony WWW: Ocieplanie Pianką

 

Za nietrzymanie ciepła w domu nie zawsze winna jest instalacja grzewcza. Wszystkie budynki posiadają coś takiego jak λ- współczynnik odpowiedzialny za przewodnictwo cieplne od którego zależy przez jaki czas da radę zagospodarować wyprodukowane ciepło. Bywa tak że pomimo doskonałego instalacja grzewcza w domu zaskakująco szybko traci swoją temperaturę powodem może być kiepska izolacja mieszkania, co bardzo oddziaływa na gospodarkę cieplną budynku. Dla uzyskania lepszej izolacji należy podjąć odpowiednie kroki.

Najczęstszym sposobem jest podbijanie lokalu styropianem, watą, lub termoizolacja pianką PIR. Ostatnia metoda zaczyna osiągać wzrost w wykorzystaniu w trakcie takich prac jak ocieplanie poddasza, ścian i piwnic. Docieplanie budynku pianą poliuretanową jest wykonywane przy użyciu maszyn które natryskują piankę po nawierzchni. Piana PIR przylepia się bezpośrednio do nawierzchni, co eliminuje puste przestrzenie pomiędzy izolacją a podłożem, oraz niweluje wszystkie szczeliny przez które nagrzane powietrze mogłoby wylecieć.. Bardzo dużą zaletą podczas aplikacji piany jest fakt że często na poddaszach i w miejscach w których występuje wiele załamań i trudno dostępnych miejsc tradycyjna izolacja styropianem i watą szklaną jest trudna do nałożenia i może nie osiągnąć pożądanego efektu.

Firma którą mam okazję przedstawić to PIANAIZOLACJA, trudniąca się w docieplaniu mieszkań, biurowców, domów i budynków wymienioną wyżej metodą. Mają wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu budynków wieloma technikami, finalnie decydując się właśnie na technikę ocieplania pianą poliuretanową.
Posiadają wiele zrealizowanych zleceń które można sprawdzić na stronie internetowej firmy. Fachowo radzą jak izolować, jak dobrać odpowiedni rodzaj pianki, co poprawić aby skuteczność utrzymania ciepła wzrosła jeszcze bardziej. PianaIzolacja poza izolacją budynków wykonuje także usługi budowlane. Brali udział przy wielu projektach i dużych zleceniach takich jak biurowce, banki, domy mieszkalne. Zachęcam do zapoznania się z ofertą tej firmy ponieważ wywiązuje się z terminów zleceń a wykonanie prac pozostaje na wysokim poziomie, potwierdzają to liczne referencje wystawione przez wykonawców głównych.