ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon:486101064

              698011407

              608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Stróżówki

 

Nasza firma PUH Klementyna Matracka trudni się produkcją, sprzedażą i wynajmem obiektów z płyt poliuretanowych, okrytych blachą.

Nasza firma działa dynamicznie od 1996 roku w produkcji obiektów budowlanych

Wykonujemy wysokiej klasy budowle, między innymi: kontenery budowlane, pawilony handlowe, stróżówki. Do ich produkcji używamy płyty PIR.
Każdy obiekt wykonany jest na stalowym szkielecie i przy użyciu płyt PIR.
Obiekty w zależności od specyfiki użytkowej mogą być wyposażone w wykładzinę PCV, okna, toalety i instalację elektryczną. Działając zgodnie z życzeniem klientów mamy możliwość wybudować obiekty zgodnie z zamysłem zamawiającego. Dodatkowo zamiast sprzedaży pawilonów i kontenerówz płytPIR oferujemy wynajem kontenerów budowlanych.

 Zależy nam na zadowoleniu klienta, dlatego też podchodzimy do każdego zlecenia z profesjonalizmem najwyższej klasy. Jesteśmy producentem oferowanych obiektów z płyt warstwowych i zapewniamy o wysokiej jakości materiałach użytych przy ich produkcji. Zajmujemy się sprzedażą/wynajmem w całej Polsce. Posiadamy wielkie doświadczenie w produkcji obiektów z płyt PIR.

Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty oraz kontaktu naszym handlowcem.