Prace Wykończeniowe

ulica: Świerże Górne 46

kod pocztowy: 26-900

miejscowość: Kozienice

telefon:609912764, 663416406

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona www:Usługi Wykończeniowe

 Przedsiębiorstwo Emerexpert trudni się usługami remontowymi. Specjalizacja firmy to prace wykończeniowe: malowaniu natryskowym, mechanicznej aplikacji gładzi, szlifowaniu maszynowym, podkładach farb.
Marka powstała na bazie wielu lat doświadczenia. Dzięki temu możemy zagwarantować usługi najwyższego stopnia jakości. Zaznaczyć trzeba iż wszelkie prace wykonywane są urządzeniami wiodących marek w europie. W tym także firmy Wagner. Wszystko to wpływa na jakość wykonania i profesjonalne podejście.
Marka trudni się w wykonaniu maszynowym malowania pomieszczeń i budynków, co doskonale wpływa na ograniczenie czasu, materiału (nawet do 30%) a także doskonałe jednolite krycie na całej malowanej powierzchni (również w miejscach trudno dostępnych).
Dodatkowo Firma wykonuje również maszynowe aplikowanie gładzi jak i szlifowanie bezpyłowe, za pomocą specjalistycznych szlifierek odprowadzających niemal cały pył.
Firma działa głównie w województwie mazowieckim i lubelskim, ale wykonuje też zlecenia na W całym kraju. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą remontowo-budowlaną na naszej stronie.