Drukuj
Kategoria: Kategoria główna
Odsłony: 162

ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon:486101064

             698011407

             608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Płyty warstwowe PIR

 

Nasza firma PUH Klementyna Matracka trudni się produkcją, sprzedażą i dystrybucją płyt poliuretanowych, okrytych blachą konstrukcji budowlanych z płyt warstwowych wymienionych powyżej jak i wynajem tych obiektów.

Nasza firma funkcjonuje sprawnie wiele lat w produkcji materiałów budowlanych

W ofercie płyt warstwowych posiadamy: płyty ścienne warstwowe, płyty chłodnicze warstwowe, płyt dachowe pir.
Płyty te są najczęściej stosowane do stawiania ścian, dachów jak i innych części konstrukcyjnych w branży budowlanej. Oferowane warstwowe płyty dostępne są w kilku wariantach grubości, przetłoczeń i kolorów.
Nasze przedsiębiorstwo produkuje płyty na indywidualne zamówienia, każdą płytę możemy przyciąć pod odpowiedni wymiar. Wszystkie oferowane przez nas produkty są dostępne od ręki.

Firma Matracka.pl trudni się również w produkcji i sprzedaży obiektów budowlanych z powyższych płyt PIR. Posiadamy w ofercie kontenery budowlane, pawilony handlowe i stróżówki.Każdy obiekt opcjonalnie może być wyposażony w instalację elektryczną okna i toalety.
Obiekty z płyt warstwowych mamy zarówno na sprzedaż jak i na wynajem na czas określony.
Dobra opinia o nas jest dla nas priorytetowa, dlatego też wykonujemy nasze produkty z {najdokładniejszą precyzją|najwyższą starannością i oferujemy konstruktywne doradztwo. Zasięg naszej działalności obejmuje cały Kraj.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty oraz kontaktu ze sprzedawcą.