e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: +48 606 721 726, +48 793 741 236
Adres Strony WWW: Odszkodowania za wypadki komunikacyjne

 Marka PewneOdszkodowania.eu jest znawcą na rynku ubezpieczeń i odszkodowań przy pozyskiwaniu odszkodowań z powodu stłuczki w wypadku komunikacyjnym. Pomożemy Ci w dostaniu odszkodowania bez wychodzenia z domu.
Nasz doświadczony zespół trudni się w zdobywaniu odszkodowań za szkody całkowite i częściowe z tytułu aktualnej polisy OC i AC na rzecz utraconej wartości rynkowej (UWRP). W celu sprecyzowania odszkodowania za remont samochodu wymagana jest do wyliczenia rzeczywista wartość kosztów jakie poszkodowany musi wydać aby przywrócić swój pojazd do stanu przed kolizją. Mamy bardzo duże doświadczenie w zdobywaniu takich odszkodowań. Nasi fachowcy zajmą się Państwa sprawą z skrupulatną precyzją. Udaje nam się zdobyć pieniądze z ostatnich trzech lat.
Jeśli miałaś/eś kolizję z innym pojazdem,albo jeżeli ktoś zniszczył Twój samochód i posiadasz na to dowód. Zadzwoń do nas!