ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon: 698011407, 608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Płyta warstwowa

Budynki handlowe to często drobne konstrukcje które powinny być wyposażone w odpowiednią termoizolację. Pracując całorocznie powinniśmy być świadomi że w sezonie letnim wysoka temperatura potrafi mocny wycisk, za to zimą chłód i duża wilgotność jest wręcz niebezpieczna Wtedy ważne jest żeby się poprawnie odizolować od nieprzyjaznych warunków atmosferycznych izolując i ocieplając budynek odpowiednimi materiałami. Płyty warstwowe doskonale nadają się do tego. Można konstruować z nich całe płaszcz budynków. Wykorzystywane są w szerokim zakresie na przykład podczas stawiania garaży. Płyty warstwowe dzielą się na kilka rodzajów. Rozróżniamy płyty warstwowe ścienne, płyty warstwowe dachowe, warstwowe plyty chłodnicze.Każda z wyżej wymienionych pyt ma właściwe dla wykorzystania go cechy. Dlatego też Płyta chłodnicza służy do utrzymania właściwej temperatury w pomieszczeniach z niej zrobionych. Przykładem pomieszczeń stworzonych z płyt chłodniczych są między innymi chłodnie przemysłowe i magazyny w których ma wzgląd na przechowywane produkty należy utrzymać odpowiednią temperaturę. Płyty warstwowe ścienne to standardowy jak na płyty poliuretanowe materiał budowlany, stosowany jest do obudowywania w dość wielkim zakresie. Podtrzymują one właściwą termoizolację, mniejszą oczywiście od płyt chłodniczych. Za to dostępny jest większy wybór koloru, grubości ścianki z płyty jak i przetłoczenia blachy.
Płyty warstwowe dachowe używane są do budowy dachów. Izolują one od wilgoci i chronią w pewnym stopniu od nagrzania, a także produkowane są w w różnych przetłoczeniach oraz grubościach.
Firma zajmująca się dystrybucją oraz sprzedażą takich płyt jest Matracka Płyty. Dysponują dużym wyborem warstwowych płyt dostępnych od zaraz. Bezpośrednio od dystrybutora. Płyty warstwowe przygotowywane są oraz cięte na miejscu zgodnie z zaleceniami klienta. Fachowa obsługa klienta, doradztwo i szybka usługa, podnoszą profesjonalizm firmy. Matracka.pl wynajmuje także wykonane z płyt pawilony, kontenery i stróżówki. Jest to doskonały kompromis między zakupem a budową własnego budynku.
Wykorzystanie płyt zależne jest od potrzeb, można z nich postawić ściany i dach nowej konstrukcji, ale można też użyć ich w celu izolacji już istniejącego budynku. Sposobów wykorzystania jak i możliwość konfiguracji jest wiele. Polecam tego rodzaju sposób termoizolacji, z czystym sumieniem. Produkty takie jak płyta warstwowa są zdecydowanie wygodniejszym i bardziej estetycznym wyborem niż tradycyjne metody służące do izolacji takie jak wełna nabijana na ścianę bądź styropian.